Kontakt

GRUPA KĘTY S.A.

UL. T. KOŚCIUSZKI 111
32-650 KĘTY
POLSKA
tel. +48 33 844 6000

GK w liczbach

Sprzedaż Krajowa

Sprzedaż Eksportowa

Sprzedaż Zaawansowanych Produktów Aluminiowych

Marcin Pastuszka
Dyrektor Zakładu Zaawansowanych
Produktów Aluminiowych
+48 33 844 60 00
mpastuszka@grupakety.com
Karina Parys
Dyrektor Sprzedaży Zakładu Zaawansowanych
Produktów Aluminiowych
+ 48 600 083 014
kparys@grupakety.com
Jarosław Lasko
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
+ 48 882 116 847
jlasko@grupakety.com
Urszula Sołek
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
+ 48 784 448 115
usolek@grupakety.com
Artur Strzelecki
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
+ 48 882 116 845
astrzelecki@grupakety.com
Anna Woźniak-Kulka
Obsługa Klienta
+ 48 33 844 6826
awozniak@grupakety.com
Gabriela Marszałek
Obsługa Klienta
+ 48 33 844 6706
gmarszalek@grupakety.com
Małgorzata Kociołek
Obsługa Klienta
+ 48 33 844 6711
mkociolek@grupakety.com

Spółki Zagraniczne

ALUMINIUM KETY EMMI d.o.o., Słowenia

Silva Babšek
Commercial & Marketing Manager
+386 2 80 50 231
+386 41 644 560
silva.babsek@emmi.si
Petra Štefanič
Key Account Manager
+386 2 80 50 261
+386 41 339 644
petra.stefanic@emmi.si

ALUPOL LLC, Ukraina

Maria Mikołajczyk
Dyrektor ds. Rynków Wschodnich
+ 48 33 844 66 43
mmikolajczyk@grupakety.com

Marketing

Iwona Kaczmarek
+ 48 33 844 6450
iwkaczmarek@grupakety.com
Magdalena Mynarska
+ 48 33 844 6150
mmynarska@grupakety.com

Dział HR

Aleksandra Kubica
Kierownik Działu HR
tel. +48 33 844 6319
akubica@grupakety.com
Anna Ledwoń
tel. +48 33 844 6268
aledwon@grupakety.com
Paulina Zarębska
tel. +48 33 844 6744
pzarebska@grupakety.com