Kariera

Proces rekrutacyjny

Poprzez ciągłe inwestycje i rozwój firmy tworzymy nowe miejsca pracy.

GK w liczbach

Nasza Firma powstała w 1953 r., wtedy w małym miasteczku na południu Polski, przyjmując jego nazwę Kęty do swojej marki i stając się impulsem do nieustannego i dynamicznego rozwoju samego miasta oraz całego regionu. Dziś trudno sobie wyobrazić Kęty bez Firmy, bez Grupy Kęty.

Od kilkudziesięciu lat Grupa Kęty S.A. jest jednym z największych w okolicy i najbardziej cenionych przez lokalną społeczność pracodawców. Zespół personalny SWW jest zróżnicowany pod względem wieku i płci, jest też międzynarodowy i tworzą go nie tylko pracownicy z Polski, ale również z Ukrainy, Słowenii, Niemiec, Włoch, Czech, w sumie ponad 2000 osób.

GK

Cała nasza kadra pracuje w Firmie nowoczesnej, innowacyjnej i bezpiecznej. Zatrudnione u nas osoby mogą liczyć na profesjonalne środowisko pracy, możliwość rozwijania swoich kompetencji i kwalifikacji, zapewnienie równych szans i atrakcyjne wynagrodzenie.

GK

Politykę płacową Firmy uzupełniają dodatkowe świadczenia, jak ubezpieczenie emerytalne, opieka zdrowotna, fundusz socjalny.

Dbamy również w naszym miejscu pracy o przyjazną atmosferę i dobre relacje między pracownikami.

GK

Celem naszej polityki personalnej jest realizacja założeń biznesowych firmy przy równoczesnym zaspokajaniu potrzeb i ambicji zawodowych pracowników.

Etapy rekrutacji:

Logo GK
Oferta pracy

publikacja ogłoszenia o wakacie na dane stanowisko pracy wraz ze specyfikacją wymagań i warunków zatrudnienia; analiza aplikacji nadesłanych do oferty.

Logo GK
Rozmowa kwalifikacyjna

spotkanie z zaproszonym kandydatem w celu zapoznania się z jego kwalifikacjami; prezentacja osiągnięć i motywacji kandydata.

Logo GK
Wiadomość o zatrudnieniu

powiadomienie kandydata, który pomyślne przeszedł rekrutację o dołączeniu do naszego zespołu i podjęcie formalności związanych z zatrudnieniem.

Logo GK
Informacja i podziękowania

informację o wyniku rekrutacji udzielamy wszystkim osobom, które wzięły udział w rozmowie kwalifikacyjnej.

Poprzez ciągłe inwestycje i rozwój firmy tworzymy nowe miejsca pracy. Przedstawiamy nasze aktualne oferty pracy i zapraszamy do składania aplikacji na wybrane stanowisko.


Oferty pracy:

Doradca ds. techniczno-handlowych miejsce pracy: Kęty
Elektromechanik miejsce pracy: Tychy
Elektromechanik miejsce pracy: Kęty
Elektromechanik suwnic miejsce pracy: Kęty
Mechanik miejsce pracy: Kęty
Ślusarz narzędziowy miejsce pracy: Tychy
Specjalista ds. informatyki miejsce pracy: Kęty / Bielsko-Biała
Specjalista ds. techniczno-handlowych miejsce pracy: Kęty

Informacja dla kandydata do pracy

Obowiązek informacyjny dla kandydata: Aluform Sp.z o.o.
Obowiązek informacyjny dla kandydata: Grupa Kęty S.A.
Certyfikat Grupa Kęty Solidny Pracodawca 2022
Certyfikat Przyjazna Rekrutacja